Pizza Rzeszów   Darmowe Ogłoszenia Motoryzacyjne   Nauka Jazdy Rzeszow   Serwis Samochodowy Hoffman  
  \
  Strona Główna
  Lexus Rzeszów
  Salon Fiat
  Salon Opel
  Salon Toyota
  Salon Peugeot
  Salon Honda
  Salon Daewoo
  Salon Skoda
  Salon Hyundai
  Salon Suzuki
  Salon Volvo
  Salon Audi
  Salon Ford
  Salon VW
  Salon BMW
  Salon Citroen
  Salon Seat
  Salon Nissan
  Salon Renault
  Salon Kia
  Salon Dacia
  Salon Alfa Romeo
  Salon Chevrolet
  Salon Lancia
  Salon Jepp
  Salon Lexus
  Salon Mazda
  Salon Mitsubishi
  Salon Subaru
  Salon Mercedes
  Kontakt
 
 


Jesteśmy największym dealerem samochodów marki PEUGEOT w Polsce południowo-wschodniej. Świadczymy kompleksowa obsługę handlową, serwisową oraz blacharsko lakierniczą. Posiadamy także sieć stacji paliw oraz nowocześnie wyposażoną stację diagnostyczną. Oferujemy również odkup samochodów klientów oraz, po wszechstronnym sprawdzeniu ich sprzedaż w salonie samochodów używanych w Rzeszowie

Nowe samochody
Prowadzimy stałą sprzedaż nowych samochodów dla Klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dostosowaną do wymagań każdego Klienta i  obejmującą zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze.

Serwis
Naszym Klientom zapewniamy szeroki zakres usług serwisowych na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści najlepiej zadbają o Państwa samochody, usuną awarie dbając tym samym o Państwa bezpieczeństwo, wygodę i komfort podróżowania samochodami Peugeot. 

Blacharstwo
Wśród naszych usług serwisowych znajduje się szeroki zakres napraw blacharskich. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, korzystając z najnowszych technologii i wielu lat doświadczeń zespołu. Nasza praca to nie tylko dbałość o estetykę i wygląd samochodu, ale również niezwykle dużo uwagi poświęcamy bezpieczeństwu jego przyszłych użytkowników.

Części zamienne
Naszym Klientom oferujemy bardzo szeroką gamę części zamiennych. Korzystając z usług najlepszych dostawców dbamy zarówno o jakość i bezpieczeństwo, jak i o utrzymanie odpowiedniego poziomu cen poszczególnych części.
 
Lakiernictwo
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców, Peugeot Polska oferuje najwyższej klasy usługi w zakresie napraw lakierniczych. Wdrożone przez nas najwyższej klasy technologie i nowatorskie rozwiązania zapewniają wysoką trwałość i jakość usług. Dbamy o każdy szczegół, by nasza praca zawsze spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Okazje Lwa

Chcąc oferować naszym Klientom zaufanie i gwarancję jakości wprowadziliśmy Program Samochodów Używanych "OKAZJE LWA używany - gwarantowany". Program ten oparty jest na międzynarodowych doświadczeniach marki Peugeot, a każda transakcja poparta zostaje Certyfikatem Jakości Pojazdu DEKRA.

Nasz personel jest zawsze do Państwa dyspozycji, służąc radą i wyspecjalizowaną pomocą techniczną. Zapraszamy.

Euro-Center Sp. z o.o.

Kraczkowa 1440
37-124 Kraczkowa k/Rzeszowa
tel. 017 249 00 10/11
eurocenter@peugeot.com.pl 

Godziny otwarcia:
nowe samochody
Poniedziałek-Piątek : 09.00 - 18.00
Sobota : 09.00 - 14.00

Serwis
Poniedziałek-Piątek : 07.00 - 20.00
Sobota : 08.00 - 14.00

Blacharstwo
Poniedziałek-Piątek : 07.00 - 20.00
Sobota : 08.00 - 14.00

Części zamienne
Poniedziałek-Piątek : 07.00 - 20.00
Sobota : 08.00 - 14.00

Okazje Lwa
Poniedziałek-Piątek : 09.00 - 18.00
Sobota : 09.00 - 14.00

Lakiernictwo
Poniedziałek-Piątek : 07.00 - 20.00
Sobota : 08.00 - 14.00