Pizza Rzeszów   Darmowe Ogłoszenia Motoryzacyjne   Nauka Jazdy Rzeszow   Serwis Samochodowy Hoffman  
  \
  Strona Główna
  Lexus Rzeszów
  Salon Fiat
  Salon Opel
  Salon Toyota
  Salon Peugeot
  Salon Honda
  Salon Daewoo
  Salon Skoda
  Salon Hyundai
  Salon Suzuki
  Salon Volvo
  Salon Audi
  Salon Ford
  Salon VW
  Salon BMW
  Salon Citroen
  Salon Seat
  Salon Nissan
  Salon Renault
  Salon Kia
  Salon Dacia
  Salon Alfa Romeo
  Salon Chevrolet
  Salon Lancia
  Salon Jepp
  Salon Lexus
  Salon Mazda
  Salon Mitsubishi
  Salon Subaru
  Salon Mercedes
  Kontakt
 
 


RES-MOTORS od 1991 roku jest Autoryzowanym Dealerem Forda. Przez te wszystkie lata staraliśmy się wprowadzać w życie główną zasadę Forda myśl jak klient. Od początku staraliśmy się być najlepsi co motywowało nas do doskonalenia się i dążenia do profesjonalizmu.

W XXI wiek wkroczyliśmy ze świadomością zmieniającego się rynku. Wiemy, że dzisiejsza rzeczywistość wymaga od nas jeszcze więcej. Nie wystarczy sprzedać samochód, należy również dbać o klienta w następnych latach. To dla wygody naszych klientów zainwestowaliśmy w nowy salon, w którym więcej miejsca i stanowisk pozwoli na szybszą i sprawniejszą obsługę. 

Wymarzone auto nie zawsze w rezultacie musi straszyć ceną. W ResMotors naszym klientom, na wybrane modele, proponujemy niebywałe okazje cenowe i promocje. 


W naszym salonie zawsze znajdziecie Państwo najnowsze modele samochodów marki Ford. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą w podęciu decyzji przy wyborze najodpowiedniejszego dla Państwa samochodu. Każdy klient może liczyć na szereg udogodnień: korzystne kredyty, wyjątkowe leasingi, możliwość przyjęcia w rozliczeniu używanego samochodu, unikalne ubezpieczenie w programie "Ford - Ubezpieczenia Samochodowe".
Już dziś zapraszamy na jazdy próbne wszystkimi dostępnymi w naszej ofercie modelami Forda. 


W salonie samochodów używanych nasi klienci zainteresowani nabyciem samochodu Ford z "drugiej" ręki napewno znajdą coś dla Siebie.

Jesteśmy częścią największej na świecie instytucji finansowej działającej na rynku motoryzacyjnym należącej do Ford Motor Company. 


Oferujemy szeroką ofertę usług kredytowych i leasingowych dopasowanych do potrzeb i możliwości Klientów. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, zatem możesz cieszyć się kompleksową i profesjonalną obsługą przez cały okres eksploatacji samochodu. 

Od 1993 roku prowadzimy profesjonalny autoryzowany serwis samochodów Ford, wyposażenie i potencjał techniczny naszej firmy pozwala na prowadzenie obsługi technicznej również innych marek samochodów osobowych i dostawczych. Zapraszamy więc Państwa do skorzystania z naszych usług. Oprócz przeglądów okresowych, napraw podzespołów, napraw zawieszenia, układów hamulcowych i przeniesienia napędu, polecamy: 

  • badania techniczne pojazdów
  • pełny zakres usług w dziedzinie elektroniki i elektrotechniki samochodowej w tym zwłaszcza montaż audio video, alarmów, immobiliserów oraz centralnych zamków
  • montaż oraz kompleksową obsługę układów klimatyzacji
  • pełny serwis ogumienia wraz z hotelem opon
  • wielostanowiskową ekologiczną myjnię nadwozi i podwozi
  • całodobową pomoc drogową


Salon:
tel. (17) 850 30 00 (Recepcja)

e-mail:
salon@resmotors.pl


Godziny otwarcia:
pn-pt: 9.30 - 17.30
sb: 8.00 - 16.00
  Serwis mechaniczny:
tel. (17) 850 30 26

e-mail:
serwis@resmotors.pl


Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00 - 23.00
sb: 8.00 - 16.00
Serwis blacharski lakierniczy:
tel. (17) 850 30 42

e-mail:
blachlak@resmotors.pl


Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00 - 23.00
sb: 8.00 - 16.00
Części:
tel. (17) 850 30 37

e-mail:
czesci@resmotors.pl


Godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00 - 20.00
sb: 8.00 - 16.00